ברור לנו כי הצלחתך הנה הצלחתנו, כחברה ממוקדת לקוח,
אנו מחויבים להצלחתך ולשגשוגך העסקי.

שאיפתנו - לספק לך כלים ולעזור לך לרתום, לשמר ולפתח את המשאב היקר והמאתגר
ביותר שברשותך - המשאב האנושי. 

אנו מציעים מגוון של אפשרויות תפעול ועבודה משותפת עם לקוחותינו
ומאפשריים גמישות מרבית המותאמת לצורכי הלקוח.

 
Payroll פלוס: מעסיקים את העובדים שלך ובשבילך !


שיטת העסקה זו מבוססת על איתור, מיון, אבחון וגיוס כוח אדם על-ידי הלקוחות בעצמם, כאשר העסקתו בפועל תתבצע באמצעות חברת Payroll, כך שיחסי העובד- מעביד יתקיימו בין העובד ובין Payroll.
שכרו של העובד ישולם על ידי Payroll תוך שמירה והקפדה על זכויותיו הסוציאליות. 


Payroll תחייב את הלקוחות בעלות העסקתו של העובד ובדמי טיפול חודשיים, אולם דמי טיפול אלו יהיו נמוכים יותר מדמי הטיפול הכרוכים בשיטת ההעסקה הרגילה, שכן ההוצאות בגין גיוס העובד לא חלות על חברת Payroll.
הפעלת שירות זה הינה תוצאה ישירה הנובעת מפניות של לקוחות הרוצות להמשיך להעסיק את העובדים שלהם, בצורה זו אנו מספקים פתרונות לשעת צורך ומשבר אשר בהם לא קיים סיכון ללקוח מבחינת יחסי עובד - מעביד ונותן מענה לזמנים של חוסר יציבות או וודאות במשק.

גיוס והעסקת עובדים: סיפוק שרותי איתור, מיון, גיוס והעסקה של עובדים איכותיים, אקדמאים וסטודנטים לתקופה מוגדרת, קצרה או ארוכה, לעבודה זמנית או קבועה, למשרה חלקית או מלאה. העובד הנו עובד חברתנו על כל המשתמע מכך. באפשרות הלקוח להפסיק או לשנות את תנאי החבילה בכל זמן, לקלוט את העובד בכל שלב שהוא ולהעסיקו ישירות כעובד מן המניין.

שירותי השמה: שרותי איתור, מיון והשמת עובדים איכותיים, אקדמאים וסטודנטים להעסקה ישירה על המעביד. ניתן לשלב אופני העסקה שונים לדוגמא: העסקה תחילה על ידי Payroll ובשלב מאוחר יותר, על ידי קליטת העובד לחברה כעובד מן המניין.

פיירול_edited.jpg

טלפון: 03-6449914

©2003 by payroll פיירול גיוס והשמה

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now